Spor

Trabzonspor 85-87 İtü

Dün akşam Trabzonspor-İtü maçı için Konya Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda seyir halindeydik 🙂

Büyük bir heyecanla başlayan maçta skor olarak geride kalan takım hep bizdik.Öne geçebileceğimiz durumlarda heyecandan olsa gerek elimiz ayağımıza dolaşdı.Takım olarak güzel bir oyun çıkardığımızı düşünüyorum.Hatta son saniyedeki atağımız sayı olarak sonuş bulmuş olsaydu uzatmalarda İtü’yü mağlup edeceğimize inanıyordum.Bunun yanı sıra İtü’de oynayan İbrahim Kutluay yanlış hatırlamıyorsam 32 sayı ile en skorer oyuncuydu.

Dün gece Atatürk Hava Alanı’nda Harun Erdenay’ı görmüştüm fakat doğruyu söylemek gerekirse İtü’de oynadığını bilmiyordum 🙂

Maç boyunca Selçuk Üniversiteli Trabzonsporlular olarak takımımızın sürekli destekcisi olduk.Maçın 2. çeyreğinden sonra oynadığımız kolbastı Türkiye Basketol Federasyonu’muzun sitesine de yansımış.

O güzel anlardan birkaç kare:

 

 

Etiketler

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

2 Yorum

  1. Siz ne gök görmedik adamlarsınız ya..Yenildiğiniz halde kolbastı oynadık diyosunuz.Bu işin iyice … çıkardınız:)) Adamlar ii koymuş size sözün özü:))

  2. asıl önemli olan da yenilsek de yensek de hep destek olmak.ayrıca maçı izlemediğin belli fakat insan skora bakar 🙂 zorla yendiler bu bi,ikincisi ise sadece bireysel oynayabiliyorlar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı