Grundig G-VRC-01 Akıllı Kumanda

Ana Sayfa » Teknoloji » Grundig G-VRC-01 Akıllı Kumanda

Merhaba arkadaşlar,

Vakti zamanında piyasadan kalkmak üzereyken Grundig 48 VLX 8586 BP model televizyon almıştım. Televizyonla birlikte akıllı kumanda diye tabir edebileceğim bir kumanda verilmedi.

Zaman sonra internette Grundig G-VRC-01 model akıllı kumandaya rastladım. Televizyon piyasada yaygından daha düşük ücretle bir çok noktada satılmakta iken bu ürünü günümüzün en makul fiyatı ile 1930 yılından itibaren hizmet vermekte olan Belenler LTD ŞTİ’nin bekocu.com adlı e-ticaret sitesinden satın aldım.

Akıllı kumandayı sesli komut özelliği olduğu için hevesle almıştım. Ürün bana geldikten sonra kumandayı alıcısı ile eşleştirdikten sonra sesli komut özelliği dışındaki özelliklerinin çalıştığını üzülerek farkettim. Tv’de sesli komut özelliği yok mu acaba diye düşünerek kılavuzuna baktım fakat herhangi bir ibare göremedim. Aynı şekilde kumandanın kılavuzuna da baktım fakat onda da tv ile uyumlu olup olmadığına dair bir ibare yoktu. Grundig  yetkili servisi aradım fakat onlar da kumanda tv ile uyumlu mu değil mi tam anlamıyla yanıtlayamadılar.

Bekocu.com’u arayarak telefonu açan Erkan Bey’e durumu anlattım. Kendileri İstanbul’daki servis yoğunluğundan bahserek ürünü göndermem durumunda kendilerinin daha hızlı çözüm bulacağını belirttiler. Ben de teşekkür ederek ürünü Zonguldak Alaplı’ya kargoladım. Kargoladıktan sonra bir de Arçelik yetkili servisine mail göndereyim diyerek detaylıca bir mail yazıp gönderdim. Aynı günün akşamında sağolsunlar mailime “televizyonunuzda sesli komut desteği bulunmamaktadır” şeklinde cevap yazdılar. Buna istinaden kargo taşıma durumundayken Erkan Bey ile tekrar görüşerek durumu anlattım ve iade talebinde bulundum. Ürünün paketini açıp deneme amacıyla da olsa kullanmama rağmen büyük bir nezaketle iade olarak alacaklarını ifade ettiler ve iade işlemini kısa sürede gerçekleştirdiler.

Bekocu.com Belenler LTD ŞTİ’nin ilk e-ticaret sitesi değil. Bu nedenle site şuan için tam anlamıyla hizmet vermiyor ama siparişinizi gönül rahatlığı ile vermekten çekinmeyiniz. Dilerseniz çok daha uzun süredir hizmet vermekte olan herevegerekli.com adlı e-ticaret sitelerinden taksitli / eft /havale ile de alışveriş yapabilirsiniz.

Siz siz olun bu kumandayı satın almadan önce yetkili servis aracılığı ile televizyonunuzla uyumlu olup olmadığını öğrenmeden satın almayın.

Kumanda hevesim kursağımda kalsa da Belenler LTD ŞTİ’nin aile tadındaki iletişimlerine buradan teşekkür etmek isterim.

 

Grundig G-VRC-01 Akıllı Kumanda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Amazon Türkiye açıldı

Amazon Türkiye açıldı 21 Eylül 2018

 • Son Yorumlar

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Bilişim Topluluğu ve Bilmök’10 Yeni Oyuncağım Nikon D80 Ulusoy’da Rezalet Bosna’da kar yağıyor… Windows 10 Active Directory Users and Computers Tab Sorunu Nikon School

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Muharrem ATA - Tüm Hakları Saklıdır