Ts Club Sorunları

Ana Sayfa » Ben » Ts Club Sorunları

Geçenlerde Ts Club’dan bir ürün almak istedim.Bunun için haliyle sitede oturum açmak istedim.Şifremi hatırlayamadım.Klasik şifremi unuttum işlemi ile yeniden giriş yaptım.Hazır elim değmişken bir de şifremi değiştireyim istedim fakat aşağıdaki gibi bir hata ekranıyla karşılaştım.

 

Acaba neden kaynaklanıyor diye düşünürken şifre uzunluğu ile alakası olduğunu fark ettim.Şifre uzunluğunun en az 8 haneli olması gerekiyordu fakat 7 haneli şifre belirlemeye çalışınca malum hata ekranı beni karşılamıştı.Yani şifremizin uzunluğunun ne olması gerektiği konusunda bir ibare bulunmuyor.Hadi bu sorunu es geçelim.

Gelelim diğer soruna.Ts Club online aldığım ürünü bir arkadaşıma hediye olarak göndermek istiyorum fakat faturayı da arkadaşıma gönderiyorlar.Hediyeyi alan kişinin hediyenin ne kadar olduğunu görmesi hoş olmuyor.Hadi bu sorunu da geçelim ve gelelim bir diğer soruna.

Hediye olarak gönderilecek ürün için hediye notu diye bir kısım var.O kısmı dolduruyorum fakat hediye notum alıcıya iletilmiyor.Madem iletilmeyecek neden öyle bir hizmet varmış gibi sunuluyor.Yoksa bundan sonra o kısmı alıcı için değilde gönderici için çok anlamlı kelimelerle dolduracağım.

Bu sorunlar dışında aslında en büyük sorunumuz ise ürünlerimizin malzeme ve tasarım kalitesizliği.Korsan olarak tabir edilen o kadar güzel ürünler var ki yolda yürürken bir başkasının üzerinde gördüğümde nereden aldınız diye sormak geçiyor aklımdan.

Ürünlerimizin kalitesizliği hakkında Abdullah Uğraşkan adlı hemşerimin yazısını da buradan okuyabilirsiniz.

Bize yakışmayan hareketler…

Ts Club Sorunları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

 

Yapılan Yorumlar

emre03 Şubat 2011

Almış olduğunuz hata aynı zamanda o sitede ciddi bir Sql Incjection güvenlik açığının olduğunu kanıtlamış. Bir yazılımcı olarak böyle bir hata yapmalarını kınıyorum.. 🙂

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

O koli bukoli

O koli bukoli 18 Aralık 2015

14 Şubat Gibisi Yok

14 Şubat Gibisi Yok 05 Şubat 2015

 • Son Yorumlar

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Ücretsiz lenovo recovery dvd O koli bukoli Oyunumuzun Adı ‘FMK’ Windows 10’da Fotoğraf Görüntüleyicisini Etkinleştirmek Sille Köyü Gezimiz Sütaş Ayran Bardaklarım Geldi

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Muharrem ATA - Tüm Hakları Saklıdır