Ben

Ts Club Sorunları

Geçenlerde Ts Club’dan bir ürün almak istedim.Bunun için haliyle sitede oturum açmak istedim.Şifremi hatırlayamadım.Klasik şifremi unuttum işlemi ile yeniden giriş yaptım.Hazır elim değmişken bir de şifremi değiştireyim istedim fakat aşağıdaki gibi bir hata ekranıyla karşılaştım.

 

Acaba neden kaynaklanıyor diye düşünürken şifre uzunluğu ile alakası olduğunu fark ettim.Şifre uzunluğunun en az 8 haneli olması gerekiyordu fakat 7 haneli şifre belirlemeye çalışınca malum hata ekranı beni karşılamıştı.Yani şifremizin uzunluğunun ne olması gerektiği konusunda bir ibare bulunmuyor.Hadi bu sorunu es geçelim.

Gelelim diğer soruna.Ts Club online aldığım ürünü bir arkadaşıma hediye olarak göndermek istiyorum fakat faturayı da arkadaşıma gönderiyorlar.Hediyeyi alan kişinin hediyenin ne kadar olduğunu görmesi hoş olmuyor.Hadi bu sorunu da geçelim ve gelelim bir diğer soruna.

Hediye olarak gönderilecek ürün için hediye notu diye bir kısım var.O kısmı dolduruyorum fakat hediye notum alıcıya iletilmiyor.Madem iletilmeyecek neden öyle bir hizmet varmış gibi sunuluyor.Yoksa bundan sonra o kısmı alıcı için değilde gönderici için çok anlamlı kelimelerle dolduracağım.

Bu sorunlar dışında aslında en büyük sorunumuz ise ürünlerimizin malzeme ve tasarım kalitesizliği.Korsan olarak tabir edilen o kadar güzel ürünler var ki yolda yürürken bir başkasının üzerinde gördüğümde nereden aldınız diye sormak geçiyor aklımdan.

Ürünlerimizin kalitesizliği hakkında Abdullah Uğraşkan adlı hemşerimin yazısını da buradan okuyabilirsiniz.

Bize yakışmayan hareketler…

Etiketler

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Almış olduğunuz hata aynı zamanda o sitede ciddi bir Sql Incjection güvenlik açığının olduğunu kanıtlamış. Bir yazılımcı olarak böyle bir hata yapmalarını kınıyorum.. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı