Ben

Uzun Zaman Sonra…

Uzun bir süredir bloguma yazı yazamadım.Yaz döneminde öncelikle bir İstanbul yolculuğu yaptım.Daha sonra ailemle beraber Trabzon’a gittik.Her zamanki gibi tatilimin en uzun dönemi Trabzon’da geçti.Aynı zamanda zorunlu yaz stajımı da Trabzon’da yaptım.Günübirlik bir Artvin gezisi gerçekleştirdikten sonra Trabzon’a geri döndüm.Ramazan ayında Trabzon’da olmak benim açımdan güzel oldu.Hele de yaylada iftar yapmak vazgeçilmez bir zevk…

Bayram arefesinde tekrar ailemin yanına İstanbul’a döndüm.Bayram tatilimi İstanbul’da geçirdim.Ve o an gelmişti.Yeniden Konya yolculuğu başlamıştı.Son sınıf olmak nasıl bir duygu hala çözebilmiş değilim fakat bildiğim birşey varki herşeye rağmen güzel senelerimden biri olan son senem bu sene.

Bu sene de neler var neler.Bir yandan okul deneyimi stajı bir yandan kpss hazırlığı ve son olarak da bitirme tezi.Umarım herşey güzel olur.

Bu arada hosting firmam ile biten anlaşma nedeniyle kendime yeni bir hosting buldum 🙂 Şuan için bir sorunum yok.Uzun zamandır da sitemin görünümünü değiştirmek istiyordum.O kadar çok tema vardı ki bazen tema gezmekten nefret geliyordu ama hosting değiştirmeden önce tesadüfen bulduğum bu tema ile mutluyum.Bir daha ki yazıda görüşmek üzere 🙂

Etiketler

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı