Ben

Yine Bir Eylül Günü…

16.09.1986’da dünyaya gözlerimi açtığımda hastanede siyah beyaz bir fotoğraf ile bu güzel gün belgelenmiş.seneler geçtikçe büyüdüm ve büyümeye de devam ediyorum.Onca sene nasıl geçti anlamadım.İlkokul,ortaokul,lise,üniversite derken zaman çabucak geçiverdi.Her yaşımın ayrı bir güzelliği varmış.Gün geçtikçe insan bunu daha iyi anlıyor.Ve yaş ilerledikçe insan çocukluğunu özlüyor.Eski saf,çocuksu duygular,kendimi bilmeden yaptığım haylazlıklar… 🙂

Seneler boyunca her yaşta birbirinden güzel arkadaşlarım,dostlarım,büyüklerim ve kardeşlerim oldu.Şimdi düşünüyorum da seneler sevdiklerimle beraber çabucak geçivermiş.Herkesin bende ayrı bir anısı ve değeri var.Onları unutmak kesinlikle mümkün değil ve olmayacak.

Her mutlu günümde olduğu gibi bu seneki doğum günümde de beni yalnız bırakmayan herkese çok çok teşekkür ederim.Sizlerle beraber hayat daha yaşanır bir hal alıyor.

Ve beni bu yaşıma kadar büyüten,sevgisini eksik etmeyen canım ailem sizleri çok seviyorum….

 
Etiketler

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Saolasın Dilocum.Hep birlikte güzel yemekler yiyebileceğimiz nice senelere 🙂

    Gerçi ben rejimdeyim ama yinede dileğim böyle olsun 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı