Ben

Bursa’da Trabzonspor Seyri

13.12.08(Dün)Bursa-Trabzonspor maçı için deyim yerinde ise bir delilik yapıp akrabalarımla beraber Bursa’ya gidiverdik:))

Bu bahane ile kısa da olsa hem Bursa’yı görmüş oldum hem de canım ev arkadaşım Serkan ve ailesini ziyaret etme fırsatı buldum.Çok şeker bir aile bizleri sıcak bir şekilde karşıladılar.

Güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra Atatürk Stadı’na doğru yola koyulduk.Stadın hemen yanında bulunan Kültür Park’ta ve Altıparmak’ta kısa bir yürüyüş yaptıktan sonra maça girmek için stada geri döndük.

Tribünlerde çok renkli görüntüler vardı.Güzel bir maç çıkardık fakat 3 puan her zamanki gibi galip gelen takıma verildi :))

Maçtan sonra Kültür Park’ta bulunan Cafe Orman’da arkadaşlarla buluştuk.21:30’da kalkacak otobüsümüze kadar muhabbet ediverdik.

 

şoförümüz Serkan ve Hacı dedemizin arabası :))

Ziyaretimiz boyunca misafirperverliğini esirgemeyen canım ev arkadaşım Serkan ve şirin ailesine,üç kuruşluk öğretmen maaşıyla geçinen İsmail arkadaşıma,böyle bir geziye vesile oldukları için Özgür ve Kazım kardeşlere çok teşekkür ederim :))

Etiketler

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Herzaman bekleriz morecim 🙂 gerçi eliniz boş gönderdik ama olsun maç skoru dışında herşey güzeldiç Umarım sizde iyi vakit geçirmişsinizdir 😉

  2. serkan kardeşim cok teşekkürler bizi çok sıcak karşılayıp uğurladınız annenin ellerine sağlık o ne kahvaltı idi öyle bundan sonraki dinlenme tesisimiz serkanların evi:):)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı