Bu Yandex.Navigasyon’u Daha Çok Seveceksiniz

Ana Sayfa » Teknoloji » Bu Yandex.Navigasyon’u Daha Çok Seveceksiniz

Yandex.Navigasyon’un yeni sürümü istediğiniz şehrin haritasını cihazınıza indirebilmenizi sağlayarak 3G üzerinden veri kullanımını azaltıp daha hızlı bir navigasyon deneyimi sunuyor.
Türkiye’nin tüm yollarında detaylı ve ücretsiz navigasyon hizmeti sunan Yandex.Navigasyon yeni sürümüyle kullanıcılarına daha hızlı ve daha rahat bir deneyim sunuyor. Yandex.Navigasyon’un yeni sürümü, kullanıcıların istedikleri şehirlerin haritalarını cihazlarına indirebilmesine olanak tanıyor.

Kullanıcılar, Yandex.Navigasyon’un yeni sürümüyle yaşadıkları yerin veya ziyaret etmek istedikleri bir şehrin haritasını 3G veya WiFi vasıtasıyla cihazlarına önceden indirip minimum düzeyde veri kullanımı yaparak uygulamadan faydalanabiliyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar aylık mobil veri harcamalarından tasarruf ederken, uygulama içinde de gönül rahatlığıyla daha fazla vakit geçirebiliyor.

yandex_indirilebilir_harita1

yandex_indirilebilir_harita2yandex_indirilebilir_harita3

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirilebilir haritaların sağladığı faydalar sadece mobil veri kullanımında tasarruf etmesiyle sınırlı değil. Cihazların pilini daha ekonomik kullanma konusunda da büyük avantajlar sunan yeni sürüm, önceden yüklenmiş olan haritaları da kullanarak daha hızlı çalışıyor.

Yandex.Navigasyon’un indirilebilir haritalar özelliği, Android ve iOS sürümleri tarafından destekleniyor.

Bu Yandex.Navigasyon’u Daha Çok Seveceksiniz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Amazon Türkiye açıldı

Amazon Türkiye açıldı 21 Eylül 2018

 • Son Yorumlar

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  İsrail’e Ait 1500 İnternet Sitesi Hacklendi Mail Grubumuz Açılmıştır Cepte Ücretsiz Facebook Dönemi Konya’nın Meşhur Düğün Pilavı Photoshop’ta İlk Deneyim WordPress 4.7 iki yana yasla buton hatası

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Muharrem ATA - Tüm Hakları Saklıdır