Galaxy Note 5 Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı!

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy Note 5 Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı!

Samsung, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini amiral gemilerine piyasaya çıktıktan 5 ay sonra dağıtmaya başladı. Gerçekleştirmiş olduğu bu politikadan dolayı diğer telefon üreticileri gibi yoğun bir baskıya ve eleştiriye maruz kalmıştı. Samsung bu konuda daha fazla beklememek ve telefon kullanıcılarını sabırsızlandırmamak adına dün bir güncelleme yayınlayarak telefon sahiplerini heyecanlandırdı.


sm-n920c-cambodia
Yeni güncelleme tasarım olarak TouchWiz için bazı ayarlar içermesinin yanı sıra performs iyileştirmeleri ve Google Now on Tap ve Güç Tasarrufu (Doze) gibi yeni özellikler getiriyor. Bunlar haricinde yeni güncelleme Google’ın en son uygulama izinleri yöneticisi, daha iyi pil ömrü ve artırılmış performans sunuyor.

İlk olarak Kamboçya’ya verilen bu güncellemeyi ülkemiz kullanıcıları Odin programı ile yükleyebilirler.

Türkiye güncellemesini beklemeden cihazlarına yüklemek isteyen arkadaşlarımız Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini buradan indirip cihazlarına yükleyebilirler. Kamboçya’ya verilen bu güncellemenin Türkçe içermediğini ancak İngilizce desteği sunduğunu bilmeniz gerekir. Yükleyecek olan arkadaşlar bu durumu göz önünde bulundurmalılardır.

Galaxy Note 5 Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Amazon Türkiye açıldı

Amazon Türkiye açıldı 21 Eylül 2018

 • Son Yorumlar

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Gülmeda Grup Web Sitesi Yayında Nikon D80 Fotoğrafta Leke Sorunu ve Çözümü Uzun Zaman Sonra… Unutulmayacak Anılardan Biri Şivlilik Kpss Sonrası… D & D ile muhteşem bir haftasonu

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Muharrem ATA - Tüm Hakları Saklıdır