Teknoloji

Galaxy Note 5 Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı!

Samsung, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini amiral gemilerine piyasaya çıktıktan 5 ay sonra dağıtmaya başladı. Gerçekleştirmiş olduğu bu politikadan dolayı diğer telefon üreticileri gibi yoğun bir baskıya ve eleştiriye maruz kalmıştı. Samsung bu konuda daha fazla beklememek ve telefon kullanıcılarını sabırsızlandırmamak adına dün bir güncelleme yayınlayarak telefon sahiplerini heyecanlandırdı.


sm-n920c-cambodia
Yeni güncelleme tasarım olarak TouchWiz için bazı ayarlar içermesinin yanı sıra performs iyileştirmeleri ve Google Now on Tap ve Güç Tasarrufu (Doze) gibi yeni özellikler getiriyor. Bunlar haricinde yeni güncelleme Google’ın en son uygulama izinleri yöneticisi, daha iyi pil ömrü ve artırılmış performans sunuyor.

İlk olarak Kamboçya’ya verilen bu güncellemeyi ülkemiz kullanıcıları Odin programı ile yükleyebilirler.

Türkiye güncellemesini beklemeden cihazlarına yüklemek isteyen arkadaşlarımız Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini buradan indirip cihazlarına yükleyebilirler. Kamboçya’ya verilen bu güncellemenin Türkçe içermediğini ancak İngilizce desteği sunduğunu bilmeniz gerekir. Yükleyecek olan arkadaşlar bu durumu göz önünde bulundurmalılardır.

Etiketler

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı