Teknoloji

Getir Mobil Alışveriş Uygulaması

“Getir de getirelim” sloganıyla hizmet veren mobil alışveriş uygulaması ile siparişleriniz 10-15 dakika gibi kısa süre içerisinde kapınıza kadar geliyor.

Acaba doğru mudur değil midir, nasıl bir şeydir diye düşünürken uygulamayı telefonuma yükledim. Ev adresim henüz sipariş getirilebilecek bölgelerden biri değildi. Bu sebeple işyerindeyken uygulamayı denemek istedim. Uygulamayı açtığımda 20 TL ve üzerindeki alışverişler için 15 TL indirim (sadece ilk sipariş için) olduğunu gördüm. İşime yarayacağını düşündüğüm 3 parça ürünü indirim sonrası (deodorant, kolonya ve bulaşık deterjanı) 7.90 TL’ye aldım. Bulaşık deterjanını anneme hediye ettim 🙂

Sipariş verdikten 12 dakika sonra siparişimi getirdiğini belirten kuryeden telefon geldi. Güler yüzlü ve samimi olan Sinan adındaki kuryeden siparişlerimi teslim aldım. Siparişinizi teslim aldıktan sonra telefonunuza teslim aldığınıza dair bildirim geliyor. Zaten siparişi ben teslim alıyorum neden bildirim geliyor diye düşünebilirsiniz fakat siz işteyken evde olan bir yakınınız için de sipariş vermiş olabilirsiniz. Sipariş sonrası kuryeyi ve getir hizmetini yorumlayıp puan verebilirsiniz.

Dilerseniz siparişlerinizi getiren kuryenin anlık takibini uygulama üzerinden aşağıdaki videoda göreceğiniz şekilde yapabiliyorsunuz. Siparişinizle ilgili bir problem olursa takip ekranı üzerinden kuryenizi arayabilir ya da 0 850 532 50 50 nolu telefondan  7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı