Kimlik, İkametgah, Fatura ile Adsense Pin Doğrulama İşlemi

Ana Sayfa » Adsense » Kimlik, İkametgah, Fatura ile Adsense Pin Doğrulama İşlemi

Merhabalar,

Yaklaşık dört aydır kullandığım içerisinde hatrı sayılır miktarda bakiye bulunan adsense hesabım için birinci pin (Personal Identification Number) talebini ev adresime istemiştim. Dört haftalık zaman geçtikten sonra pin gelmeyince adresi güncelleyip bu kez işyeri adresime ikinci pini istedim. İkinci pin de gelmeyince adresimi tekrar güncelleyip ev adresime üçüncü pini istedim. Üçüncü pin üzerinden 30 gün geçtikten sonra adsense hesabımın pini girebileceğim sayfasında hemen alt kısımda fatura, kimlik ya da ikametgah ile doğrulama yapabileceğim bir linke ulaştım.

Edevletten şahsıma ait ikametgah belgesini temin edip adsense pin sayfasında belirtilen linkten Ad Soyad, Adsense Yayıncı kimliği numarası (pub ile başlayan) ve ikametgah adresimi yükleyerek pin için başvuruda bulundum. Başvuru esnasında saat 00:05’ti. 00:22’de adsenseden başvurumun onaylandığına dair mail geldi. Aynı  gün 15:20’de ise ilk ödememin banka hesabıma gönderildiğine dair mail geldi.

Pin kodunuzu elde edebilmek adına tüm yöntemleri tamamladıysanız bu şekilde pin doğrulama işleminin üstesinden gelebilirsiniz.

Not: Üçüncü pini istedikten sonra 30 gün geçmeden kimlik, ikametgah ya da fatura ile doğrulama yaparsanız adsense yetkilileri 4 hafta daha beklemenizi isteyecekler. Lütfen bu duruma dikkat ediniz.

Kimlik, İkametgah, Fatura ile Adsense Pin Doğrulama İşlemi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Son Yorumlar

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Fotoğraf Makinesi Hediyeli Anket Windows 7 ile 7 saat D & D ile muhteşem bir haftasonu Akbank’tan Bir Hizmet Anlayışı! Haberoku.web.tr ( Güncel Haber Oku ) Bosna’da kar yağıyor…

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Muharrem ATA - Tüm Hakları Saklıdır