Teknik Eğitim

Mail Grubumuz Açılmıştır

İnternet ortamında iletişim için birçok araç bulunmaktadır.Msn,facebook,skype vs gibi.Fakat bazen mail grupları bu araçların yerini alabiliyor ve aslına bakarsanız en güzel iletişim yollarından biri maildir.Gmail,yahoo,hotmail gibi birçok servisin mail grupları bulunmaktadır.Çoğu arkadaşımız msn kullanmaktadırlar yani hepimizin bir live id’si bulunmaktadır.Kolay olması açısından sınıfımız için bir live grup açtım.Bunun nedeni grup’a erişmenin var olan live id’lerimizle kolayca gerçekleşiyor olması.Aklıma gelen arkadaşlarımı grubumuza davet ettim.

Grubumuza katılmak isteyen arkadaşlar burayı tıklayarak açılan sayfada live id’leri ile birlikte oturum açtıktan sonra gruba katılma isteği gönderebilirler.İstekler incelendikten sonra kabul edilecektir.(sadece sınıfımıza özel)

Üyelik isteğiniz kabul edildikten sonra gruptaki tüm arkadaşlara mail gönderebilmek için kimden kısmına bilsis@groups.live.com yazıp mailimizi gönderiyoruz.

Umarım hepimiz için yararlı olur :))

Etiketler

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı