Teknik Eğitim

Vizeler

evet bugün sevgili moreyle vizeleri tamamına erdirdik ama sanırım bizde tamamına erdik hastalıkla boğuşarak girdiğimiz türlü sınavda gözlerinizi üzerimizden çekmeyen hocalaramıza rağmen:):) güzel ve eğlenceli bi hafta geçirdik uykusuz geceler haricinde tabikide ama aldığımız ilk sonuçlarını gayet güzel olması bizleri neşelendirdi aslında buda bir bakıma iyi oldu çünkü bugüne kadar bunu hakettiğimize inanıyorum ben yani mükemmel değiliz ama vasatın üstündeyiz artık son viraja son seneye doğru giderek yaklaşıyoruz ve buda bize okul bitecek heyecanını getiriyo şimdiden söyleyebilirim ki okul hiç bitmesin geride bırakamayacağımız o kadar güzel günler var ki burda insanın zaman geliyo hiç gidesi gelmiyo son temennim vizelerdeki dirsek temasımız finallerdede kesilmesin soruların cevapları lütfen biraz daha anlaşılır fısıldansın ses egzersizi yapmayı öneriyorum

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Geçmiş olsun morecim:). İnşallah sınavlar istediğin gibi geçmiştir. Sınavlardan önceki ve sonraki ruh halini özleyen biri olarak ne ruh hali içerisinde olduğunu anlayabiliyorum:). mucks:)

  2. teşekkür ederim yetcomcum.şuan için sınavlar istediğim gibi açıklanmayan bir kaç tane var onları bekliyorum:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı