Ben

Uzun Zaman Sonra…

Uzun bir zaman sonra bugün bloguma yazı yazabilme fırsatına kavuştuğum için mutluyum.Beş senelik üniversite hayatımın son bulmasıyla birlikte girdiğim kpss sınavı ve iptal olan eğitim bilimleri sınavının yeniden yapılmasından sonra gelecek sene için kpss sınavına tekrar hazırlanmam gerektiğini açık bir şekilde görmüş oldum.Memleketim olan Trabzon’da akrabalarım ile güzel ve kısa bir tatilden sonra İstanbul’a döndüm.Kpss sınavına hazırlanıyorken bir yandan da ücretli öğretmenlik yapmak istedim fakat ilk etapta bu dileğim gerçekleşmedi.Sonrasında hiç beklemediğim bir şekilde ücretli öğretmenlik görevime başladım.Otuz-kırk günlük öğretmenlik deneyimimden Omero‘dan gelen iş teklifi ile istafa ettim 🙂

Şuan İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmaktayım.Aynı zamanda kpss sınavına hazırlanmaya devam etmekteyim.Bunun yanında havaların pek uygun olmamasından dolayı fotoğraf çekme zevkimden birazcık mahrum kaldım.

Fırsat buldukça Demirel ailesini ziyaret etmek vazgeçilmezlerim arasında 🙂 Genelde bizi bir araya getiren iş mevzu olsa da yakaladığım o fırsatlarla birlikte Omero ile geçirdiğim vakitler Konya’da başlayan dostluğumuza her geçen gün daha güzel anılar katmakta.Bunun yanı sıra tanıdığım karadenizli dostlarımla Ocak ayı sonunda yapacağımız hamsi partimizi de sabırsızlıkla bekliyorum.

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Evet uzun zaman sonra burada biraz karalama görmek beni de mutlu etti 🙂 daha sık bekliyoruzzz… Ömeronunda adresini öğrenmiş oldum bu yazı ile Omero reader listemde artık yerini aldı 🙂

  2. Zaman buldukca yazdik.ca yazacağım merak etme :))
    Omero’nun adresini bilmiyor muydun 😛 Bu arada o benden daha beter en son yazısını 22 Temmuz’da yazmış 🙂

  3. Ya bi ara bakmıştım o zaman bir resim vardı sadece adresinde 🙂 inşallah yazdik.ca’da yazalım. şu tema işini bir netleştirsek iyi olacaktı.

  4. WordPress’te tema bulma mevzuna sinir oluyorum ama bir tema bulup yazdik.ca yazmalıyız artık 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı