Vodafone Habersiz Sms Paketi Tanımlamış!

Ana Sayfa » Ben » Vodafone Habersiz Sms Paketi Tanımlamış!

29.03.2013 tarihinde telefonuma gelen mesajda her yöne 100 sms talebimin alındığı ve ardından telefonuma sözde talep ettiğim sms paketinin yüklendiği bilgisini gördüm fakat böyle bir talepte bulunmamıştım.

Hemen ardından bu durumu vodafone’un forum sitesinde dile getirdim.Aşağıdaki şekilde cevap aldım:

Hat üzerinden işlem yapılmadan kendiliğinden pakete aboneliğin gerçekleştirilemez. Bu işlemi yapmanın birçok yöntemi vardır. Self Servis Kanalları aracılığıyla hattın Cep Şifresi kullanılarak işlem yapılabilir. Dolayısıyla yapılan işleme herhangi bir müdahalede bulunulamayacağını belirtmek isterim.

Vodafone Forum’a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Haliyle bu cevap beni tatmin etmeyince önce vodafone müşteri hizmetlerine  sitelerindeki iletişim formuyla daha sonra ise sikayetvar.com ile şikayetimi dile getirerek ulaştım.

vodafone-sikayet02.04.2013 tarihinde ise hattıma vodafone tarafından 10 lira yüklendi.Ayrıca hattıma tanımlanan 100 sms paketi de bana hediye edildi.Seneler önce bir ara telsim kullanmıştım o zaman da sıkıntı yaşayıp operatör değişikliği yapmıştım seneler sonra gördüm ki isim değişse de bazı şeyler değişememiş.En kısa zamanda operatörümü değiştirmem lazım 🙂

Son olarak bugün telefonuma yapmış olduğum şikayet sonucu ile ilgili detaylı bilgi için vodafone müşteri hizmetlerini arayabileceğime dair sms geldi.Onca mağduriyetten sonra para ödeyerek müşteri hizmetlerini ben mi arayacaktım!

Vodafone Habersiz Sms Paketi Tanımlamış! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

 

Yapılan Yorumlar

v for03 Nisan 2013

şikayetvar i kullanarak en iyisini yapmışsınz sayın more, böylelikle vodafone un müşteri hizmetleri anlayışını ortaya çıkarmış bulunuyorsunuz, vodafone forum dan nasıl olsa kimse görmüyor anlayışla yardımcı olmamışlar, sosyal medyanın gücünü bir kez daha görmüş durumdayız.. bilinçli bireyler olmak dileğiyle..

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

O koli bukoli

O koli bukoli 18 Aralık 2015

14 Şubat Gibisi Yok

14 Şubat Gibisi Yok 05 Şubat 2015

 • Son Yorumlar

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  14 Şubat Gibisi Yok Microsoft’ta neler oluyor? Bilişim Topluluğu ve Bilmök’10 Matematiksel Giriş Paneli İsmek Gezisi Fizy de neymiş?

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Muharrem ATA - Tüm Hakları Saklıdır