ortaya

Ulusoy’dan Muhteşem Kış Kampanyası

ULUSOY’UN GELENEKSEL KIŞ KAMPANYASI BAŞLADI

Sömestre öncesi 17 Ocak tarihinde başlayan Geleneksel Ulusoy Kış Kampanyası avantajlı yolculuk imkanı sağlıyor. Kampanya 31 Mayıs 2010 tarihine kadar geçerli.

Ulaşım sektörünün lider firmalarından Ulusoy, kış mevsiminde müşterilerini üç ayrı kampanyayla selamlıyor. Ulusoy’un, 17 Ocak 2010 tarihinden itibaren geçerli olacak “Geleneksel Ulusoy Kış Kampanyası” yolcularına 5 TL’den başlayan bilet fiyatlarıyla yolculuk imkânı sağlıyor. Kampanya, bilet satış ofisi, internet ve/veya çağrı merkezinden telefonla, yani bütün satış kanalları üzerinden yapılan işlemlerde geçerli olacak. Araçların koltuk sayısının % 10’una, mevcut hattın bilet fiyatı üzerinden % 73’ü oranında indirim sağlanırken, aynı araçta yine toplam koltuk kapasitesinin % 40’ı oranında, geçerli bilet fiyatının % 14’ü kadar indirim uygulanıyor.

Ulusoy Otobüs Grubu Teşkilat Başkanı İmran Okumuş tarafından yapılan açıklamada “73 yıldır yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermekte olan Ulusoy bu kış büyük avantajlar sağlayan kampanyalar ile yolcularını sevindirecek. Okumuş kampanya sayesinde geniş kitlelere ulaşmayı ve Türk Halkını Ulusoy konforu ve güveni ile buluşturmayı hedefliyoruz, kampanya sayesinde otomobil ve uçak yolcularının da Ulusoy’u tercih edeceğini düşünüyoruz. ” diyor.

Turkcell’lerin yüzünü güldürecek bir Ulusoy fırsatı

Kış Kampanya’sının bir diğer indirim ayağında Turkcell var. Kampanya başlangıç tarihinden itibaren Turkcell müşterileri, bilet fiyatlarında ekstra % 15 indirim alabiliyor.

Bu durumda Turkcell’li 5 TL olan bileti daha da ucuza alabiliyor. Turkcell müşterilerinin indirimi alabilmeleri için cep telefonlarından ULUSOY yazıp 8815’e göndererek alacakları şifreyi Ulusoy’a iletmeleri yeterli oluyor.

Geleneksel Ulusoy Kış Kampanyasının son ayağı ise Ulusoy U Card

1999 senesinden bu yana Yolcu Klubü olarak devam etmiş yeni yapılanması ile Ulusoy U Card olarak kullanılacak olan U Card fırsatı ile U Card sahipleri Kış Kampanyası fiyatları üzerinden, 31 Mayısa kadar, % 12 oranında ilave indirim imkânından yararlanabiliyor. Eğer kişi Turkcell müşterisi değilse Kış Kampanyası indirimine ilave olarak U Card indiriminden yararlanarak yüksek indirim avantajına sahip olabiliyor.

Etiketler

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı