İsrail’e Ait 1500 İnternet Sitesi Hacklendi

Ana Sayfa » ortaya » İsrail’e Ait 1500 İnternet Sitesi Hacklendi

FİLİSTİN’e insani yardım götüren Gazze’ye Özgürlük Filosuna İsrail askerleri tarafından yapılan saldırıya dünyada ve Türkiye’de tepkiler çığ gibi üyürken, kendilerine ‘Ayyıldız Tim’ diyen grup sanal ortamda İsrail’e ait yaklaşık 1500 internet sitesini hacklediğini açıkladı.

Fas ve İranlı hackerlarla harekete geçen ve kendilerine “Ayyıldız Tim” diye grup, İsrail askerlerinin Filistin’e insani yardım götüren Gazze’ye Özgürlük filosuna yaptığı saldırıyı İsrail’e ait yaklaşık 1500 siteyi hackleyerek protesto etti. “Hey İsrail. herkese bulaş ama Türkiye’ye bulaşma, sizi vaat edilmis topraklara gömeriz, insanları öldürmekle kazanamıyacaksınız. Katledilmiş bir milletsiniz ama sizde çocukları katleden katiller oldunuz. Biz AYYILDIZ TİM Cumhuriyet’in çocukları olarak size demokrasiyi insan haklarını öğretmeye geldik. Bundan ötesi; ya istiklal, ya ölüm!” mesajını bıraktı.

Hacklenen sitelerden bir tanesinin adresi  şöyle:https://anti-sociais.com/

Ekran görüntüsü ise:

Kaynak:DHA

İsrail’e Ait 1500 İnternet Sitesi Hacklendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

 

Yapılan Yorumlar

Tio Dread02 Haziran 2010

Ben bir dönüş yapmak isteyen anlıyorum. Şimdi neden bir site Brezilyalı kesmek? Hiçbir şey başkalarının neden olduğu sorunlar, ne de yol desteği ile yapmak zorundayız.

, Saldırıları durdurun yanlış kişiye saldırıyor.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Son Yorumlar

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Metro Turizm mi? Asla.. Asus ZenFone 5 Yazılım Güncelleme Geçici İş Göremezlik Ödeneği Nasıl Alınır Ne demeli,nasıl demeli… Ales Başvuruları Başladı Web Uygulamaları Güvenliği

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Muharrem ATA - Tüm Hakları Saklıdır