ortaya

İsrail’e Ait 1500 İnternet Sitesi Hacklendi

FİLİSTİN’e insani yardım götüren Gazze’ye Özgürlük Filosuna İsrail askerleri tarafından yapılan saldırıya dünyada ve Türkiye’de tepkiler çığ gibi üyürken, kendilerine ‘Ayyıldız Tim’ diyen grup sanal ortamda İsrail’e ait yaklaşık 1500 internet sitesini hacklediğini açıkladı.

Fas ve İranlı hackerlarla harekete geçen ve kendilerine “Ayyıldız Tim” diye grup, İsrail askerlerinin Filistin’e insani yardım götüren Gazze’ye Özgürlük filosuna yaptığı saldırıyı İsrail’e ait yaklaşık 1500 siteyi hackleyerek protesto etti. “Hey İsrail. herkese bulaş ama Türkiye’ye bulaşma, sizi vaat edilmis topraklara gömeriz, insanları öldürmekle kazanamıyacaksınız. Katledilmiş bir milletsiniz ama sizde çocukları katleden katiller oldunuz. Biz AYYILDIZ TİM Cumhuriyet’in çocukları olarak size demokrasiyi insan haklarını öğretmeye geldik. Bundan ötesi; ya istiklal, ya ölüm!” mesajını bıraktı.

Hacklenen sitelerden bir tanesinin adresi  şöyle:https://anti-sociais.com/

Ekran görüntüsü ise:

Kaynak:DHA

Etiketler

Muharrem

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunu olan yazar bir kurumda yönetici olarak çalışmaktadır. Zaman buldukça fotoğraf çekmekten çok keyif almaktadır. Trabzonspor maçlarını izlemek en büyük zevklerindendir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben bir dönüş yapmak isteyen anlıyorum. Şimdi neden bir site Brezilyalı kesmek? Hiçbir şey başkalarının neden olduğu sorunlar, ne de yol desteği ile yapmak zorundayız.

    , Saldırıları durdurun yanlış kişiye saldırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı